ВИДЕО ПРЕНОС ПРЕДАВАЊА: "ПРИМЕНА ЕНЕРГЕТСКЕ ЕЛЕКТРОНИКЕ У ЦИЉУ ПОВЕЋАЊА ЕНЕРГЕТСКЕ ЕФИКАСНОСТИ СИСТЕМА ВИБРАЦИОНОГ ТРАНСПОРТА СИТНОЗРНИХ РАСУТИХ МАТЕРИЈАЛА: ПРИМЕРИ ИЗ ПРАКСЕ"

ВИДЕО ПРЕНОС ПРЕДАВАЊА:  "ПРИМЕНА ЕНЕРГЕТСКЕ ЕЛЕКТРОНИКЕ У ЦИЉУ ПОВЕЋАЊА ЕНЕРГЕТСКЕ ЕФИКАСНОСТИ СИСТЕМА ВИБРАЦИОНОГ ТРАНСПОРТА СИТНОЗРНИХ РАСУТИХ МАТЕРИЈАЛА: ПРИМЕРИ ИЗ ПРАКСЕ"

Inženjerska komora Srbije - Veće Matične sekcije inženjera elektro struke Regionalnog centra Beograd, organizuje video prenos predavanja „Primena energetske elektronike u cilju povećanja energetske efikasnosti sistema vibracionog transporta sitnozrnih rasutih materijala: primeri iz prakse“

Predavanje će se održati u utorak, 13. septembra 2022. godine, sa početkom u  13:00 časova.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta na sledećoj strani.

Spisak prijavljenih nalazi se na sajtu Komore na sledećoj strani.