Проф. др Милисав Дамњановић, председник Инжењерске коморе Србије честита свим члановима Коморе који се налазе на изборним листама за избор чланова Скупштине Коморе и за избор председника подсекција у Матичној секцији пројектаната и Матичној секцији извођа

Prof. dr Milisav Damnjanović, predsednik Inženjerske komore Srbije čestita svim članovima Inženjerske komore Srbije na postignutom uspehu u postupku kandidovanja, a koji se nalaze na konačnim izbornim listama za izbor članova Skupštine Komore i za izbor predsednika podsekcija u Matičnoj sekciji projektanata i Matičnoj sekciji izvođača radova, sa željom da konačni izborni rezultat svakog kandidata bude jos bolji i da izbori proteknu u atmosferi fer pleja i inženjerskog dostojanstva, a da izborne komisije tome daju adekvatan doprinos.