Бесплатне улазнице за чланове Коморе за посету 12. Међународном сајму енергетике и 13. Међународном сајму заштите животне средине и природних ресурса - ЕЦОФАИР

Inženjerska komora Srbije obezbedila je besplatne ulaznice članovima Komore za posetu 12. Međunarodnom sajmu energetike i 13. Međunarodnom sajmu zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR. Sajmovi se održavaju u Hali 1 i Hali 4 Beogradskog sajma, ul. Bulevar vojvode Mišića 14, a radno vreme Sajma je od 10,00 do 17,00 časova. Ulaznice se mogu preuzeti od srede, 12. oktobra do petka, 14. oktobra 2016. godine, u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, od 08,00 do 16,30 časova. Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo članove Komore da prilože jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma. Poseta sajmovima je vrednovana sa 5 bodova.

Detaljnije informacije u vezi sajmova možete pogledati na sledećoj Internet stranici: http://sajam.co.rs/active/sr-latin/home/kalendar/kalendar_sajamskih_priredbi_za_2016.html