ПОЧЕЛО ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИНЖЕЊЕРА ЗА УЧЕШЋЕ У ПРОЈЕКТУ МОРАВСКИ КОРИДОРОТВОРЕНА РАДНА МЕСТА ЗА ИНЖЕЊЕРЕ ГРАЂЕВИНСКЕ, ГЕОЛОШКЕ, САОБРАЋАЈНЕ СТРУКЕ И ИНЖЕЊЕРЕ ПЕЈЗАЖНЕ АРХИТЕКТУРЕИНЖЕЊЕРИ = КОМПЕТЕНТНОСТ + СТРУЧНОСТ

Pored već 25 otvorenih radnih mesta za inženjere građevinske struke, potražuju se inženjeri geološke struke koji poseduju licencu Odgovornog izvođača radova na izradi geotehničkih podloga, inženjeri saobraćajne struke koji poseduju licencu Odgovornog izvođača radova saobraćajne signalizacije, inženjeri koji poseduju licencu Odgovornog projektanta saobraćaja i saobraćajne signalizacije, kao i inženjeri pejzažne arhitekture koji poseduju licencu Odgovornog izvođača radova na pejzažnom uređenju slobodnih prostora.

Mesto zaposlenja je u prostorijama poslodavca u Kruševcu.

Na razuman zahtev poslodavca, zaposleni je dužan da radi i na drugim lokacijama poslodavca, kao i na lokacijama povezanih lica ili klijenata.

Zbog prirode rada, poslodavac može privremeno ili trajno promeniti mesto rada zaposlenog u krugu relacije Kruševac-Čačak.

Zainteresovani inženjeri mogu dostaviti svoj CV na engleskom jeziku Aneti Mladenović, iz Odeljenja za ljudske resurse konzorcijuma "Behtel-Enka", koji izvodi radove na ovom Projektu, na sledeću imejl adresu: aneta.mladenovic@besmp.rs  uz napomenu da se prijavljuju preko Komore.

Odabrane kandidate će blagovremeno obavestiti predstavnici Behtel Enke.

Prema politici održivosti ove kompanije, Projekat promoviše rodnu ravnopravnost nudeći jednake mogućnosti zapošljavanja ženama i samim tim podstiču se prijave žena kandidata.

S poštovanjem,

Marica Mijajlović, dipl. inž. arh.
Predsednica Inženjerske komore Srbije