ЧЛАНОВИМА КОМОРЕ ПОНОВО ОМОГУЋЕН ПОСЕБАН ПОПУСТ ПРИ КУПОВИНИ СРПСКИХ СТАНДАРДА И ТЕМАТСКИХ ЗБИРКИ СТАНДАРДА

Inženjerska komora Srbije i Institut za standardizaciju Srbije obezbedili su članovima Komore poseban popust od 20% za kupovinu srpskih standarda i tematskih zbirki standarda (elektronske i štampane zbirke). Popust važi za period od godinu dana.

Instrukciju za nabavku srpskih standarda, dostavljenu od strane Instituta za standardizaciju Srbije, zainteresovani članovi mogu preuzeti ovde.

Podsećamo članove Komore da smo u saradnji sa Institutom obezbedili i besplatnu elektronsku čitaonicu standarda u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića br. 37/II.

Željeni termin za posetu čitaonici članovi Komore mogu poslati na imejl adresu: standardi@ingkomora.rs ili da se najave putem telefona: 011/655 7410. Poseta čitaonici je moguća uz poštovanje propisanih mera zaštite od korona virusa.

Obrazac zahteva za zakazivanje termina za posetu čitaonici možete preuzeti na sledećoj Internet stranici: