ОБЈАВЉЕН 43. БРОЈ ГЛАСНИКА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ

""U novom, 43. broju „Glasnika Inženjerske komore Srbije“, pisali smo o jubileju koji ove godine obeležava Građevinski fakultet Univerziteta u Beogradu, razgovarali smo sa Milenom Vujisić, predsednicom Nadzornog odbora Komore, a naši članovi upoznali su nas sa aktuelnim temama i podelili svoje stavove o tekućim dešavanjima u stručnim oblastima kojima se bave.

Takođe, ovaj broj je posvetio pažnju strukovnim udruženjima i organizacijama koje su u prethodnom periodu realizovale različite skupove i manifestacije, ali i studentima koju su, takođe, svojim inicijativama i uspesima obeležili prethodnu i tekuću godinu.

Saznali smo o planiranim ulaganjima u zelenu ekonomiju i šta je novo u svetu na polju tehnike i tehnologije. Potrudili smo se da vam bolje predstavimo zakonske novine vezane za stručno usavršavanje i Nacionalnu arhitektonsku strategiju, ali i da bliže objasnimo procedure polaganja stručnih ispita i izdavanja licenci, sa posebnim akcentom na registre licenciranih lica.

43. broj Glasnika možete pogledati OVDE.