КОНСТИТУИСАН УПРАВНИ ОДБОР ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕИЗАБРАНИ ПРЕДСЕДНИК И ПОТПРЕДСЕДНИК УПРАВНОГ ОДБОРАМр Зоран Илић дипл.инж.маш, председник Управног одбора КомореДрагољуб Јакшић дипл.инж.ел, потпредседник Управног одбора Коморе

U skladu sa Statutom Inženjerske komore Srbije, Upravni odbor ima dvanaest članova od kojih je šest članova imenovalo Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Odlukom broj 119-01-892/2019-02 od 09.08.2019. godine, a šest članova čine predsednici Izvršnog odbora svake od matičnih sekcija i to: dr Igor Marić dipl.inž.arh, prof. dr Vladan Kuzmanović dipl.građ.inž, Dragoljub Jakšić dipl.inž.el, Mirko Aranđelović dipl.inž.maš, Mara Rašković dipl.inž.pejz.arh. i mr Đorđe Milić dipl.pr.planer.

Odluku br.119-01-892/2019-02 možete preuzeti ovde.

Na Prvoj konstitutivnoj sednici Upravnog odbora Komore, konstituisan je Upravni odbor u sledećem sastavu:

1. Nebojša Pavlović, dipl.inž.građ;""
  2. Mirko Petrović, dipl.inž.građ;
  3. Borko Drašković, dipl.inž.geod;
  4. Mr Zoran Ilić, dipl.inž.maš;
  5. Marica Mijajlović, dipl.inž.arh;
  6. Marko Marković, dipl.inž.el;
  7. Dr Igor Marić dipl.inž.arh;
  8. Prof.dr Vladan Kuzmanović dipl.građ.inž;
  9. Dragoljub Jakšić dipl.inž.el;
  10. Mirko Aranđelović dipl.inž.maš;
  11. Mara Rašković dipl.inž.pejz.arh;
  12. Mr Đorđe Milić dipl.pr.planer.

Za predsednika Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, jednoglasno je izabran mr Zoran Ilić dipl.inž.maš, a za potpredsednika, jednoglasno Dragoljub Jakšić dipl.inž.el.

""

Mandat predsednika, potpredsednika i članova Upravnog odbora, traje dve godine i mogu biti imenovani dva puta.