КОНФЕРЕНЦИЈА "СУСРЕТИ ПРОСТОРНИХ ПЛАНЕРА СРБИЈЕ 2021"

Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija prostornih planera snosi deo troškova smeštaja i boravka na Divčibarama za svoje članove koji su izmirili svoje obaveze po osnovu plaćanja članarine.

Predviđeno je 45 mesta za licencirane prostone planere sa zvanjem diplomirani/master prostorni planer, a koji imaju licencu PP 01 (100, 110P, 114P) ili licencu UP 02-01 (201 i 210P)

Predviđeno je 25 mesta za sve ostale licencirane inženjere koji nemaju zvanje diplomirani/master prostorni planer,  a imaju licencu PP 01-01 (100, 121A, 122A) ili licencu PP 01-02 (100, 130A, 140I, 150I, 160I, 170I, 180I, 1A0I, 1B0I)

U hotelu “Crni Vrh” obezbeđene su dvokrevetne sobe, na bazi jednog polupansiona i jednog punog pansiona. UČESNICI SAMI OBEZBEĐUJU PREVOZ DO DIVČIBARA.

Prijavljivanje počinje 1. novembra i trajaće dok se ne popuni kapacitet, nakon čega će spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj preko Inženjerske komore Srbije-Matične sekcije prostornih planera biti objavljen na sajtu Komore www.ingkomora.rs

Učesnici Konferencije čije troškove snosi Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija prostornih planera učestvuju u delu troškova smeštaja u iznosu od 4.000,00 dinara sa uračunatim PDV-om, po osobi, direktnom uplatom na račun Sport Agent doo (hotel „Crni Vrh“) br. 105-14678-33 kod AIK banke, poziv na br. 33857, svrha uplate: učešće na Konferenciji „Susreti prostornih planera Srbije -2021“, a nakon objave spiska prijavljenih učesnika.

Ukoliko troškove snosi pravno lice, identifikaciju Sport Agent doo (hotel „Crni Vrh“) možete preuzeti OVDE.

Dokaz o uplati dostavlja se i Ivani Lazin na e-mail: ivana.lazin@ingkomora.rs, najkasnije do 10. novembra 2021. godine. U suprotnom, nakon isteka ovog roka bićemo primorani da Vaše mesto ustupimo prvom sledećem prijavljenom članu Komore ispod crte.

Ostali zainteresovani za prisustvo na Konferenciji, koji ne budu na spisku Inženjerske komore Srbije, a žele da prisustvuju, mogu rezervisati smeštaj u svojoj režiji, u hotelu „Crni Vrh“, kontak osoba: g-đu Mira Mamula, tel. 011/344-5444.

Program konferencije „Susreti prostornih planera Srbije-2021“ možete pogledati OVDE.

Spisak učesnika konferencije možete pogledati ovde.

VAŽNA NAPOMENA:  Svi učesnici su, radi sprečavanja širenja zarazne bolesti COVID-19, u obavezi da dostave, pre početka Konferencije sledeće:

1. Potvrdu o vakcinaciji;
  2. Dokaz o pozitivnim antitelima na SARS CoV2, ne stariji od mesec dana ili
  3. Negativan Ag test, ne stariji od 24 sata.

Organizacioni odbor:

1. Veljko Bojović, dipl. pr. planer, predsednik;
  2. Mr Bojana Božić, dipl. pr. planer, član;
  3. Dr Olivera Dobrivojević, dipl. pr. planer, član;
  4. Vladan Tripković, dipl. pr. planer i
  5. Dejan Stojanović, dipl. pr. planer.