КОНФЕРЕНЦИЈА "ИНТЕГРИСАЊЕ РОДНЕ РАВНОПРАВНОСТИ У ПРОЈЕКТЕ ИЗ ОБЛАСТИ ИНЖЕЊЕРСТВА"

""

Inženjerska akademija Srbije – IAS, Savez inženjera i tehničara Srbije i Inženjerska komora Srbije – Regionalni odbor Regionalnog centra Beograd, sa partnerima, organizuju konferenciju pod nazivom: „Integrisanje rodne ravnopravnosti u projekte iz oblasti inženjerstva”.

Konferencija  će se održati 28. oktobra 2021. godine u Domu inženjera „Nikola Tesla", Kneza Miloša 9 u Beogradu,  a ima za cilj da ukaže na potrebu urodnjavanja projekata tokom njihovog kreiranja i u njihovoj implementaciji.

Pored članova IAS i predstavnika resornih ministarstava, učesnici skupa biće i predstavnici Koordinacionog tela za rodnu ravnopravnost, međunarodnih organizacija, civilnog sektora, privrede i projektnih organizacija.

Prisustvo na konferenciji je besplatno.

Program konferencije možete pogledati ovde.