8. МЕЂУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦИЈА "ГРАЂЕВИНАРСТВО - НАУКА И ПРАКСА" - ГНП 2022

""

Građevinski fakultet Univerziteta Crne Gore, u saradnji sa NVO „Građevinarstvo - nauka i praksa - BNP“, organizuje 8. Međunarodnu konferenciju „Građevinarstvo - nauka i praksa“ - GNP 2022, koja će se održati u periodu od 8. do 11. marta 2022. godine u Kolašinu.

Suorganizator konferencije, Inženjerska komora Crne Gore - Strukovna komora, koja već tradicionalno okuplja veliki broj učesnika iz preko dvadeset zemalja i uživa priznat i prepoznat ugled među inženjerima, i ove godine održaće panel diskusiju posvećenu dobrim praksama i izazovima sa kojima se suočava u svom radu, sa akcentom na položaju Komore u društvu, stručnom usavršavanju i mogućnostima prekogranične saradnje kod realizacije različitih EU projekata. Panel je planiran za petak, 11. 03. 2022. godine, od 17.00 do 19.00 časova.

Detaljije informacije dostupne su na sajtu www.gnp.ucg.ac.me