2018 WФЕО Yоунг Енгинеерс Цомпетитион ундер 35

WFEO - World Federation of Engineering Organizations (Svetska federacija inženjerskih organizacija), osnovana 1968. godine, koja u svom sastavu broji inženjerske  organizacije iz preko 90 zemalja sveta, raspisala je Konkurs za mlade inženjere do 35 godina.

Inženjerska komora Srbije je od 2011. godine punopravni član Svetske federacije inženjerskih organizacija.

Svetska federacija inženjerskih organizacija ovim putem ohrabruje mlade inženjere da podnose radove i predstave svoje ideje na jednom od 17 ciljeva održivog razvoja. Ovi ciljevi imaju integrisani pristup za budući razvoj, kombinujući napredak u ekonomskom prosperitetu, socijalnoj inkluziji i održivosti životne sredine. Realizacija ovih ciljeva je ključni cilj Svetske federacije inženjerskih organizacija.

Poziv za učešće na Konkursu za mlade inženjere do 35 godina možete preuzeti preko linka http://www.wfeo.org/y-e-competition/, kao i uslove i propozicije navedenog Konkursa.

Najbolji radovi biće štampani u brošuri koja će biti objavljena tokom  Svetskog Inženjerskog Kongresa 2018., koji će se održati u Londonu.

Rok za podnošenje prijava je 30. Juni 2018.godine.