Закључак Владе о одузимању поверених послова Инжењерској комори Србије од 5.12.2017. године

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture objavilo je Zaključak kojim je Vlada Republike Srbije dala saglasnost da Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, kao organ koji vrši nadzor nad zakonitošću rada Inženjerske komore Srbije, preuzme izvršavanje poverenih poslova koji se odnose na utvrđivanje ispunjenosti uslova za izdavanje licenci za odgovornog planera, odgovornog urbanistu, odgovornog  projektanta i  odgovornog izvođača radova, na 120 dana, počev od dana donošenja zaključka.

Obaveštenje možete pogledati na Internet stranici Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: http://www.mgsi.gov.rs/cir/aktuelnosti/zakljuchak-vlade-o-oduzimanju-poverenih-poslova-inzhenjerskoj-komori-srbije

Zaključak Vlade o oduzimanju poverenih poslova Inženjerskoj komori Srbije od 5.12.2017. godine možete preuzeti ovde