ВИРТУЕЛНА КОНФЕРЕНЦИЈА "ГРАЂЕВИНСКИ СПОРОВИ И АРБИТРАЖА"

Međunarodni arbitražni sud Međunarodne trgovinske komore iz Pariza (ICC ICoA), uz podršku Nacionalnog odbora Međunarodne trgovinske komore Srbije (ICC Serbia) i advokatskih kancelarija Karanović & Partners, Pinsent Masons i Udruženja za arbitražno pravo Srbije, organizuje Drugu konferenciju na temu „Građevinski sporovi i arbitraža“, koja će se održati onlajn 22.01.2021. godine.

Konferencija će okupiti vodeće stručnjake iz oblasti građevine i arbitraže, sa ciljem da učesnicima pruži informacije o najnovijim trendovima u građevinskoj industriji i arbitraži vezanoj za građevinarstvo.

Zvanični jezik konferencije je engleski, a učešće je besplatno, bez kotizacije.

Prijavu za učešće na konferenciji možete popuniti putem linka: https://2go.iccwbo.org/icc-2nd-belgrade-construction-and-arbitration-conference.html .

Detaljnije informacije možete pogledati OVDE.

Zvanični poziv za učešće na konferenciji možete pogledati OVDE.