ТРИБИНА НА ТЕМУ: Презентовање планских докумената од интереса за подручје Браничевског и Подунавског управног округа - Планска решења Нацрта просторног плана Републике Србије од 2021. до 2035. која се односе на подручја Подунавског и Браничевског управног

Inženjerska komora Srbije - Veće Matične sekcije prostornih planera Regionalnog centra Požarevac organizuje tribinu na temu “Prezentovanje planskih dokumenata od interesa za područje Braničevskog i Podunavskog upravnog okruga - Planska rešenja Nacrta prostornog plana Republike Srbije od 2021. do 2035. koja se odnose na područja Podunavskog i Braničevskog upravnog okruga.” Tribina će se održati u petak, 17. septembra 2021. godine sa početkom u 12:00h u Regionalnoj kancelariji Inženjerske komore Srbije u Požarevcu.

Prijavljivanje za predavanje vrši se putem Interneta na sledećoj strani: