Стратегија интегралног урбаног развоја као нови инструмент планирања у условима ЕУ интеграција-искуства из Крагујевца, Ужица и Краљева, предавање у Београду са видео преносом у Суботици, Новом Саду, Нишу, Чачку, Краљеву и Новом Пазару

U organizaciji Inženjerske komore Srbije – Izvršnog odbora matične sekcije planera i Izvršnog odbora Matične sekcije urbanista, u petak, 23. septembra 2016. godine, sa početkom u 12:00 časova biće održano predavanje na temu:Strategija integralnog urbanog razvoja kao novi instrument planiranja u uslovima EU integracija-iskustva iz Kragujevca, Užica i Kraljeva.

Predavač: dr Ratka Čolić, dipl.inž.arh.

Predavanje se održava u Beogradu, Bulevar vojvode Mišića 37/II, sa video prenosom u Subotici - Korzo 1/II, Novom Sadu - Danila Kiša 3, Nišu - TPC "Gorča", Obrenovićeva 12A, prvi sprat, lokal broj 3
Čačku - Čačanski partizanski odred 30A, Kraljevu - Regionalna privredna komora Kraljevo, Omladinska 2  mala sala I sprat, Kulturnom centru Novi Pazar, Stevana Nemanje 2, svečana sala.

Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije.

Predavanje je namenjeno licenciranim inženjerima sa brojevima licenci: 100,200,201,202,203 i 300.

Visina kotizacije za prisustvo na predavanju iznosi 300,00 dinara, po osobi, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Poziv na broj: odgovarajuća šifra predavanja, model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja predavanja.

Sadržaj predavanja:

• EVROPSKE POLITIKE URBANOG RAZVOJA
  • EFEKTI STRATEGIJE
  • KLjUČNE KOMPONENTE
  • PRIMERI U SRBIJI, PRVA ISKUSTVA IMPLEMENTACIJE
  • RAZUMEVANjE REZULTATA I INSTITUCIONALIZACIJA

Za prisustvo predavanju možete se prijaviti putem sledećih linkova:

Link za prisustvovanje predavanju u Beogradu (šifra predavanja 6994)

Link za prisustvovanje predavanju u Subotici (šifra predavanja 6995)

Link za prisustvovanje predavanju u Novom Sadu (šifra predavanja 6996)

Link za prisustvovanje predavanju u Čačku (šifra predavanja 6997)

Link za prisustvovanje predavanju u Kraljevu (šifra predavanja 6998)