РАСПИСАН КОНКУРС ЗА ИДЕЈНО-ГРАФИЧКО РЕШЕЊЕ ЗА ЗНАМЕЊА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕ (грб, знак и застава)

Upravni odbor inženjerske komore Srbije je dana 27.11.2019. doneo odluku o raspisivanju Javnog anonimnog konkursa za idejno-grafičko rešenje za znamenja komore.
Rok za predaju konkursne dokumentacije
je 30 dana od dana objavljivanja konkursa. Dana 28.11.2019. Konkurs je objavljen u dnevnom listu Politika, kao i na internet stranici Komore.
Rad koji bude izabran od strane Komisije za idejno-grafičko rešenje za znamenja Komore, biće nagrađen u neto iznosu od 80.000,00 dinara.
Rezultati konkursa biće objavljeni na zvaničnoj internet prezentaciji Komore do 10 dana nakon završetka roka za predaju.

Propozicije konkursa možete pogledati ovde