ПРЕДСЕДНИЦИ ИКС, МАРИЦИ МИЈАЈЛОВИЋ, И ИНЖЕЊЕРСКОЈ КОМОРИ СРБИЈЕ ДОДЕЉЕНЕ СУ ГОДИШЈЕ НАГРАДЕ "НИКОЛА ДОБРОВИЋ" и "МИЛУТИН ГЛАВИЧКИ"

""

Inženjerska komora Srbije podržala je 17. Letnju školu urbanizma jer je, kako je istakla predsednica Komore, Marica Mijajlović, tema razrađivanja problematike u okviru urbanizma i geoprostornih podataka od velike važnosti za struku uopšte, odnosno za sve kolege koje rade u struci i učestvuju na velikim infrastrukturnim projektima u okviru investicionog plana „Srbija 2025”.

Tom prilikom, na redovnoj izbornoj Skupštini Udruženja urbanista Srbije, održanoj 10. juna 2021. godine u okviru 17. Letnje škole urbanizma, predsednici Inženjerske komore Srbije, Marici Mijajlović, dodeljena je godišnja nagrada „Nikola Dobrović” za ostvarene stručne rezultate u oblasti urbanizma.

Takođe, Inženjerskoj komori Srbije dodeljena je godišnja nagrada „Milutin Glavički” – institucijama i profesionalnim urbanističkim i planerskim organizacijama za ostvarene rezultate u oblasti stručnog rada u prethodnom godišnjem periodu.

Prilog RTV KV o konferenciji možete pogledati putem linka: