Предавање "Динамика конструкција и тла при земљотресима, непоуздани модели, непоуздани параметри и теорија вероватноћа"

U organizaciji Saveza građevinskih inženjera Srbije, Instituta IMS a.d. Beograd, Srpskog društva za mehaniku tla i geotehničko inženjerstvo, Društva za zemljotresno inženjerstvo i inženjersku seizmologiju i Građevinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu održaće se predavanje na temu "Dinamika konstrukcija i tla pri zemljotresima, nepouzdani modeli, nepouzdani parametri i teorija verovatnoća" prof. dr Borisa Jeremića, u petak 16. decembra 2016. godine u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta u Beogradu, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73, sa početkom u 10,00 časova. Ulaz je slobodan. Prisustvo na predavanju članovi Komore mogu potvrditi najkasnije do 08. decembra 2016. godine na e-mail: veliborka.markovic@institutims.rs ili tel. 063/1068-469.

Raspored predavanja možete preuzeti ovde