ПОЗИВ АУТОРИМА ЗА ПРИЈАВУ САЖЕТКА РАДА ЗА УЧЕШЋЕ НА СТРУЧНОМ СКУПУ "ВИ ДАНИ ЕЛЕКТРО ИНЖЕЊЕРА ИКЦГ"

ПОЗИВ АУТОРИМА ЗА ПРИЈАВУ САЖЕТКА РАДА ЗА УЧЕШЋЕ НА СТРУЧНОМ  СКУПУ "ВИ ДАНИ ЕЛЕКТРО ИНЖЕЊЕРА ИКЦГ"

U organizaciji Strukovne komore elektro inženjera Inženjerske komore Crne Gore održaće se stručni skup „VI DANI ELEKTRO INŽENJERA IKCG“, 20. i 21. oktobra 2022. godine u Podgorici.

Ovom prilikom, pozivaju se svi zainteresovani inženjeri da uzmu učešće na stručnom skupu u ulozi autora rada i predavača, kao i da pošalju prijavu.

Kako bi se kandidovali za učešće na skupu neophodno je poslati prijavu sa nazivom, temom i kratkim sažetkom rada.

Programski odbor stručnog skupa će, nakon sagledavanja dostavljenih sažetaka, doneti odluku o tome da li je predložena tema aktuelna i da li se načelno prihvata.

Nakon prihvatanja sažetaka, autori treba da pristupe pripremi rada, prema uputstvu.

Detaljnije informacije u vezi skupa, kao i Formular za prijavu sažetka rada i Uputstvo za pripremu rada možete naći na sledećoj internet stranici:

Sažetke radova neophodno je poslati najkasnije do srede, 1. juna 2022. godine, na sledeće imejl adrese:

sandra.sipcic@ikcg.co.me, zeljko.maras@ikcg.co.me i milovanr@ac.me

Obaveštenje o tome da li se sažetak prihvata ili ne, biće dostavljeno do 08.06.2022. godine.

Rok za dostavljanje radova je 25.07.2022.godine.

Rok za recenzije radova je 15.08.2022.godine, dok je rok za korekcije po osnovu recenzija je 25.08.2022.godine.

Rok za dostavljanje prezentacija je 15.09.2022.godine.

Svi prihvaćeni radovi biće objavljeni u Zborniku radova i/ili prezentovani na stručnom skupu, kroz stručno predavanje.