Почела са радом електронска читаоница стандарда за чланове Инжењерске коморе Србије

Почела са радом електронска читаоница стандарда за чланове  Инжењерске коморе Србије

Obaveštavamo članove Inženjerske komore Srbije da je počela sa radom elektronska čitaonica standarda u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, a uskoro će elektronska čitaonica biti omogućena i u ostalim regionalnim centrima Komore (u Novom Sadu, Subotici, Kragujevcu, Nišu, Valjevu, Kraljevu i Čačku).

Inženjerska komora Srbije, kao član Instituta za standardizaciju Srbije, potpisala je Sporazum o poslovno - tehničkoj saradnji sa Institutom za standardizaciju Srbije o formiranju "informativnog centra za čitanje standarda", odnosno da se u prostorijama Komore u Beogradu omogući svim članovima Komore da ostvare uvid u kompletnu bazu srpskih standarda i srodnih dokumenata i, u zavisnosti od svojih potreba, pristupe izabranim srpskim standardima i upoznaju se sa njihovom sadržinom.

Željeni termin za posetu čitaonici članovi Komore mogu poslati na imejl adresu: standardi@ingkomora.rs ili da se najave na telefon 011/655 7410.

Obrazac zahteva za zakazivanje termina možete preuzeti ovde.

Članovima Komore obezbeđen je poseban popust od 20% naknade za standarde i tematske zbirke standarda!

Osim navedenog, redovnim izmirenjem članarine članovi Komore ostvaruju pravo i na brojne pogodnosti.

Spisak pogodnosti za članove Inženjerske komore Srbije možete pogledati ovde.