ОДРЖАНА ТРАДИЦИОНАЛНА КОНФЕРЕЦНИЈА"СУСРЕТИ ПРОСТОРНИХ ПЛАНЕРА СРБИЈЕ - 2021"

Među brojnim učesnicima, kojih je bilo preko 90, bili su mr Đorđe Milić, pomoćnik ministra građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, potpredsednik UO Komore i predsednik IO Matične sekcije prostornih planera, prof. dr Dejan Filipović, prorektor Univerziteta u Beogradu, Svetlana Kilibarda, pomoćnik pokrajinskog sekretara za urbanizam i zaštitu životne sredine, dr Saša Milijić, direktor Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije, dr Velimir Šećerov, dekan Geografskog fakulteta u Beogradu, dr Zora Živanović, šef Katedre prostornog planiranja na Geografskom fakultetu u Beogradu, dr Aleksandar Jevtić, predsednik Udruženja urbanista Srbije, mr Dejan Đorđević, predsednik Asocijacije prostornih planera Srbije, Mara Rašković, predsednica Izvršnog odbora Matične sekcije inženjera ostalih tehničkih struka i člana Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije, gosti iz Crne Gore, Severne Makedonije i Hrvatske.

Izvršni odbor Matične sekcije prostornih planera je sa zadovoljstvom konstatovao da je ovogodišnja konferencija „Susreti prostornih planera Srbije – 2021“ uspešno završena i zahvaljuje se svim učesnicima na pruženom doprinosu u održavanju iste.

Detaljnije informacije u vezi ovogodišnje konferencije biće objavljene na sajtu Komore i u 44. broju Glasnika Inženjerske komore Srbije.

Fotografije sa konferencije možete pogledati ovde.