ОЦЕНА СТАЊА, ОДРЖАВАЊЕ И САНАЦИЈА ГРАЂЕВИНСКИХ ОБЈЕКАТА

""Savez građevinskih inženjera Srbije (SGIS) i Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, uz podršku Inženjerske komore Srbije, organizuju dvanaesto po redu Savetovanje posvećeno oceni stanja, održavanju i sanaciji građevinskih objekata i naselja, koje će se održati u periodu od 29. juna do 01. jula 2022. godine u Vrnjačkoj Banji.

Ciljevi Savetovanja su široka razmena iskustava stručnjaka različitih profila: građevinskih inženjera različitih smerova, geotehničara, arhitekata, urbanista, prostornih planera, ekonomnista, pravnika i ostalih stručnjaka koji rade u graditeljstvu na pregledu, ispitivanju i proceni stanja objekata i na projektovanju i izvođenju radova u oblasti održavanja i sanacija objekata.

Rok za dostavljanje radova je 10. 6. 2022. godine.

Program savetovanja i detaljnije informacije možete pogledati ovde.
Obrazac za prijavu za učešće na konferenciji možete preuzeti ovde.
Obrazac za prijavu stručnog rada možete preuzeti ovde.
Registracioni list dostupan je ovde.