Награде Светске федерације инжењерских комора (Wорлд Федератион оф Енгинееринг Организатионс - WФЕО) за 2019. годину

Награде Светске федерације инжењерских комора  (Wорлд Федератион оф Енгинееринг Организатионс - WФЕО) за 2019. годину

Svetska federacija inženjerskih komora (World Federation of Engineering Organizations - WFEO) dodeliće nagrade za 2019. godinu: Medalju za izvrsnost u inženjerstvu, Medalju za izvrsnost u inženjerskom obrazovanju, Nagradu za žene u inženjerstvu i Hassib J. Sabbagh Nagradu za građevinsku izvrsnost na temu "Održivi razvoj za pametne gradove".

Rok za slanje nominacija je 15. jun 2019. godine, a rezultati će biti objavljeni sredinom avgusta 2019. godine. Nagrade će biti dodeljene na svečanosti organizovanoj povodom Generalne skupštine Svetske federacije inženjerskih komora, koja će se održati 23. novembra 2019. godine u Melburnu, u Australiji.

Više informacija u vezi WFEO nagrada za 2019. godinu možete pogledati na sledećoj Internet stranici: https://www.wfeo.org/awards/