Конкурс за суфинансирање пројеката из области урбанизма који су од интереса за чланове Коморе

Na osnovu člana 54. stav 1. tačka 10 i 13. Statuta Inženjerske komore Srbije (“Službeni glasnik RS”, broj 88/05, 16/09 i 27/16), Izvršni odbor Matične sekcije urbanista je, na svojoj 43. redovnoj sednici, održanoj dana 28.avgusta 2018. godine, doneo Odluku o raspisivanju Konkursa za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore. Oglas je objavljen u dnevnom listu „Politika“, dana 03. septembra 2018. godine.

Prijave će biti razmatrane na osnovu Merila (kriterijuma) za utvrđivanje prioriteta za sufinansiranje projekata koji možete pruzeti ovde.

Prijava na konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma koji su od interesa za članove Komore podnosi se na formularu koji možete preuzeti ovde.

Rok za pristizanje prijava je 02. oktobar 2018. godine.

Prijave dostaviti poštom ili lično na adresu Inženjerske komore Srbije, Bulevar vojvode Mišića broj 37, II sprat, sa naznakom "Za konkurs za sufinansiranje projekata iz oblasti urbanizma".