Информација поводом изјашњавања чланова Управног одбора Коморе са електронске седнице од 17.11.2017. године

Na zahtev Dragana Stevanovića, dipl.inž.el, koordinatora regionalnih odbora podsekcija matične sekcije projektanata - Regionalnog centra Beograd, objavljujemo informaciju u vezi izjašnjavanja članova Upravnog odbora Komore sa elektronske sednice od 17.11.2017. godine, a po sledećim tačkama, i to:

1. Donošenje odluke o osiguranju profesionalne odgovornosti članova Komore za period od 01.12.2017 godine do 30.11.2018. godine.

2. Donošenje odluke o zaključenju ugovora o reviziji finansijskih izveštaja Inženjerske komore Srbije za 2017. godinu.

3. Donošenje odluke o dodeli jubilarnih nagrada zaposlenima koji su u Komori navršili deset godina rada.

4. Donošenje odluke o odobravanju novčanih sredstava na ime organizacije i pripreme manifestacije „STANOVANjE – HOUSING 2017. – Druga međunarodna izložba“ i novčane naknade članovima organizacionog odbora, koju će organizovati Regionalni centar Niš, regionalni odbor podsekcije diplomiranih inženjera arhitekture matičnih sekcija projektanata i izvođača radova u suorganizaciji sa Građevinsko arhitektonskim fakultetom Univerziteta Niš i udruženjem Klaster urbanog planiranja.

5. Donošenje odluke o odobravanju novčanih sredstava na ime organizacije i pripreme predavanja „Realizacija i primena OFF-GRID sistema napajanja   baziranih na mobilnim solarnim jedinicama - Automatski vođeni mobilni solarni generatori“ koju će organizovati Regionalni centar Beograd, regionalni odbor podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike matičnih sekcija projektanata i izvođača radova.

6. Donošenje odluke o odobravanju novčanih sredstava na ime organizacije i pripreme predavanja „Zaštita od požara kao deo tehničke dokumentacije za izgradnju objekata“ i novčane naknade članovima organizacionog odbora, koju će organizovati Regionalni centar Novi Sad, regionalni odbor podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike matičnih sekcija projektanata i izvođača radova.

7. Razmatranje zahteva za oslobađanje obaveze plaćanja članarine u skladu sa Odlukom broj: 2806/1-9 od 23.10.2013. godine, i to:

7.1.    Marijana Andrić, dipl.inž.arh.
         7.2.    Nina Mijatović, dipl.inž.arh.
         7.3.    Nataša Čukić, dipl.inž.maš.
         7.4.    Dragana Bajić, dipl.građ.inž.

Sledeći članovi Upravnog odbora Komore su se elektronskim putem izjasnili za usvajanje svih navedenih odluka:

1. Prof. dr Milisav Damnjanović, dipl.inž.arh, predsednik Upravnog odbora;
  2. Dr Radojko Obradović, dipl.građ.inž, član Upravnog odbora;
  3. Dr Slobodan Otović ,dipl.građ.inž, član Upravnog odbora i
  4. Milorad Rakčević, dipl.maš.inž, član Upravnog odbora.

Sledeći članovi Upravnog odbora Komore su se elektronskim putem izjasnili za usvajanje sledećih odluka, i to:

1. Mr Biserka Švarc, dipl.maš.inž, član Upravnog odbora, elektronskim putem se izjasnila za usvajanje tačke 1., tačke 3., tačke 5., tačke 6. i tačke 7.
  2. Tijana Aksentijević Adamović, dipl.inž.arh, član Upravnog odbora Komore, elektronskim putem se izjasnila za usvajanje tačke 1., tačke 3. i tačke 7.

Latinka Obradović, dipl.građ.inž, potpredsednik Upravnog odbora Komore, nije se izjasnila za usvajanje navedenih odluka.

Zahtev Dragana Stevanovića, dipl.inž.el, koordinatora regionalnih odbora podsekcija matične sekcije projektanata - Regionalnog centra Beograd možete preuzeti ovde