ИМЕНОВАНИ НОВИ ЧЛАНОВИ УПРАВНОГ И НАДЗОРНОГ ОДБОРА ИНЖЕЊЕРСКЕ КОМОРЕ СРБИЈЕМИХАЈЛО МИШИЋ, ДИПЛ. ГРАЂ. ИНЖ. И ПРОФ. ДР ВЛАДАН КУЗМАНОВИЋ, ДИПЛ. ГРАЂ. ИНЖ. ИМЕНОВАНИ ЗА ПРЕДСЕДНИКА И ПОТПРЕДСЕДНИКА УПРАВНОГ ОДБОРА

Odlukom Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, broj 119-01-1169/2022-02 od 30.12.2022. godine, ministar Goran Vesić imenovao je nove predstavnike ministarstva u Upravnom i Nadzornom odboru Inženjerske komore Srbije.

Za predstavnike ministarstva u Upravnom odboru Komore imenovani su Mihajlo Mišić, dipl. građ. inž., Ivana Milenković, dipl. inž. arh., prof. dr Jovan Despotović, dipl. građ. inž., mr Đorđe Milić, dipl. pr. planer, prof. dr Slaven Tica, dipl. inž. saob. i Enes Buhić, mast. inž. građ., a izabran je i novi predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije prostornih planera i član UO, Veljko Bojović, dipl. pr. planer.

Emeše Lalić Urban, dipl. inž. građ. imenovana je za predsednicu Nadzornog odbora, a Tatjana Milivojević, dipl. ekonomista, za člana Nadzornog odbora Komore.

Na 32. redovnoj sednici Upravnog odbora Komore, održanoj 18. januara 2023. godine, Mihajlo Mišić, dipl. građ. inž., izabran je za predsednika Upravnog odbora. Za potpredsednika Upravnog odbora izabran je prof. dr Vladan Kuzmanović, dipl. građ. inž., koji je ujedno i član UO i predsednik Izvršnog odbora Matične sekcije inženjera građevinske struke.

Sadašnji sastav Upravnog i Nadzornog odbora u saradnji sa drugim organima Komore, biće posvećen daljem unapređenju rada Inženjerske komore Srbije, zastupanju interesa inženjera i jačanju inženjerske struke u celini.