3. МЕЂУНАРОДНА ИЗЛОЖБА САВРЕМЕНОГ СТАНОВАЊА3РД ИНТЕРНАТИОНАЛ ЕXХИБИТИОН ОФ ЦОНТЕМПОРАРY ХОУСИНГ

Na izložbi se očekuje učešće 80 autora i autorskih timova iz preko 40 zemalja. Biće prikazani arhitektonski opus iz oblasti savremenog stanovanja iz perioda 2017-2019, sa posebnim osvrtom na objekte socijalnog stanovanja, nastale u proteklih deset godina. Odabir radova i pisanje recenzija za izložbu vrši Međunarodni naučno-umetnički odbor, koji čine profesori i akademici iz više od 10 zemalja. Izložba Stanovanje-Housing je, kao prva ove vrste (u oblasti arhitekture i urbanizma), zvanično verfikovana kao međunarodna, od strane Matičnog naučnog odbora za saobraćaj, urbanizam i građevinarstvo Ministarstva za prosvetu, nauku i tehnološki razvoj Republike Srbije. Izložbu će pratiti Katalog sa detaljnim prikazom svih radova i recenzijama članova Međunarodnog naučno-umetničkog odbora.

Pozivnicu za izložbu možete preuzeti ovde

Program izložbe možete preuzeti ovde