2018 WФЕО Др. Зухеир Аwард фор Енгинееринг Инноватион

WFEO - World Federation of Engineering Organizations (Svetska federacija inženjerskih organizacija) je osnovana 1968. godine pod pokroviteljstvom  UNESCO-a. Članice WFEO su inženjerske  organizacije iz preko 90 zemalja sveta.

Inženjerska komora Srbije je od 2011. godine punopravni član Svetske federacije inženjerskih organizacija.

U prilogu se nalazi Poziv za učešće na konkursu za Nagradu "Dr Zuheir Alami za inženjering inovacije", link:

Ukoliko želite da nominujete nekog kandidata, to možete učiniti preko istog linka.

Ovim se pozivaju  inženjeri, inovatori, iz celog sveta da kao pojedinci ili grupe prikažu svoja ostvarenja koja mogu pružiti rešenja postojećim izazovima u cilju poboljšanja održivog i ekonomskog razvoja.

Prijava se može poslati direktno od pojedinaca ili od inženjerske institucije, koja je nacionalni član ili međunarodni član WFEO.

Rok za predaju nominacija je 29.06.2018.godine.

Dobitnika nagrade će objaviti predsednik WFEO krajem jula meseca ove godine.