18. БИНА - СЕМИНАР АХИТЕКТИ/ПРОЈЕКТАНТИ/ПРАКТИЧАРИ

U okviru 18. Beogradske internacionalne nedelje arhitekture, koja se održava od 11. maja do 17. juna 2023. godine pod sloganom Kontinuitet_Continuity, održaće se i seminar Ahitekti/Projektanti/Praktičari, sa nizom predavanja koja podržava Inženjerska komora Srbije, u okviru Plana i programa rada Izvršnog odbora Matične sekcije arhitekata.

Seminar će se održati 26. maja 2023. godine u NCR objektu na Novom Beogradu, od 10 do 16 časova, a u okviru seminara planiran je i obilazak objekta koji će voditi autor projekta, profesor i arhitekta Vladimir Lojanica.

Program seminara možete pogledati ovde.

Ukoliko ste zainteresovani možete se prijaviti putem imejla: bina.office22@gmail.com

18. BINA održava se sa ciljem informisanja, edukovanja o savremenim ahrihtektonskim praksama, pokretanja aktivnosti u okviru kojih će se dalje razvijati arhitektonska delatnost, kao i ukazivanja na potrebu za  zaštitom i očuvanjem arhitektonskog nasleđa. U fokusu je predstavljanje aktuelnih konkursa za grad Beograd koji će biti izloženi u Likovnoj galeriji Kulturnog centra Beograda.

Fotografija: Seminar 2022_objekat Beko_Autori: Remorker